?>

Nowości:

Blog dla kobiet

W jaki sposób wykonać make-up na co dzień?
Trendy w makijażu bez ustanku się zmieniają. Projektanci mody agitują innowacyjne techniki malowania. Dzięki nim popularne stały się tzw. smokey eyes, grube kreski, mieszanie ze sobą rozmaitych intensywnych kolorów na powiekach. Na wybiegach pojawiały się również modelki trzepoczące gęstymi sztucznymi rzęsami w różnych odcieniach. Kości policzkowe uwydatniał róż, skronie zaś przyozdabiano fantazyjnymi, nieraz brokatowymi wzorami. Pomalowana tak modelka wyglądała właściwie jak barwny motyl bądź też kreacja rodem z filmów fantastycznych. Chociaż makijaż taki może wyglądać ciekawie, to jednakże nie jest najlepszym pomysłem na co dzień. Makijaż dzienny powinien być w głównej mierze delikatny oraz subtelny – po więcej porad zajrzyj na Blog dla kobiet. Właśnie taka odmiana najprzyzwoiciej sprawdza się w pracy, na zebraniach, wykładach i konferencjach. By uzyskać perfekcyjny efekt, wystarczy jedynie nałożyć dobry do cery podkład oraz delikatne cienie do powiek. Rzęsy wystarczy jedynie raz pociągnąć brązowym lub popielatym tuszem do rzęs. Naturalny kolor ust podkreśli zaś najpoprawniej połyskliwy bezbarwny błyszczyk.

Teksty:

  • Darmowa wycena i skup monet Warszawa oraz banknotów, orderów, medali, odznaczeń wojskowych
  • Chcesz kupić bramy segmentowe ? Zapraszamy do naszej firmy w Poznaniu. Duży wybór bram garażowych i przemysłowych.
  • Masz ogród? Szukasz ciekawej rośliny do niego. Proponujemy Ci len nowozelandzki zwany równiż jako Tęgosz mocny. Trawa ta tworzy kepy dużych liści w kształcie litery V.
  • nortrans przeprowadzki
  • Mieszkasz w Lublinie? Szukasz pralni która wypierze ci dywan lub wykładzinę. Oferujemy pranie dywanów w mieście Lublin i okolicy. Usuwamy roztocza, zapachy i sierść.